Valorant Market Bugu Nedir? Nasıl Yapılır

Valorant’ta istediği silah kaplamasını almak isteyen bizler, markette her zaman istediğimiz kaplamayı göremiyoruz. Tabi bunun için araştırma yapanlar ise “Valorant Market Bugu” , “Valorant mağaza bugu” gibi bir taktik buluyor. Birçok kişi bu yöntemle istediği skini alabilse de bazıları da alamadığını bir sürü forumda görebiliyoruz. İşte biz de şimdi buna bir açıklık getireceğiz. Valorant Market Bugu gerçek mi?

 

Valorant Market Bugu Nedir?

Valorant Market bugu veya Valorant mağaza bugu dediğimiz şey, Riot çalışanlarına bilet atıp istediğimiz skini isteyip mağazamıza istediğimiz teklifi getirmektir. Ama Riot hep böyle cevap verir: “Riot çalışanları mağazaya elle müdahale edemez.” Bu e postayı alan kişiler birkaç gün sonra ise istediği silah kaplamalarını mağazalarında görmüş oluyorlar. Tabi bu e postayı alıp istediği kaplamayı göremeyenler de var.

 

Valorant Mağaza Bugu Nasıl Yapılır?

Valorant market bugu yapmak için Riot çalışanlarına bilet atmanız gerekiyor. Uygun kategorileri seçtikten sonra istediğiniz skini belirtip bu skini çok istediğinizi söylüyorsunuz. Bu bileti attıktan kısa bir süre sonra Riot yetkilileri tarafından size bir mesaj gelecek. Ve bu şekilde Valorant mağaza bugunu yapmış olacaksınız.

 

Valorant Market Bugu Gerçek mi?

İnternette de gördüğümüz gibi bazı insanlar mağaza bugunun gerçek olduğunu söylese de bazı insanlar bunun sadece şans işi olduğunu söylüyor. Eğer Valorant mağaza bugunun nesnelliğini kimse kanıtlayamaz fakat benim deneyimlerime göre Valorant Market bugu gerçek.

 

Valorant Market Bugu Nedir? Nasıl Yapılır – valorant magaza

Valorant Mağaza bugu deneyimlerim

 

Bu yöntemi kullanarak yani Riot çalışanlarına bilet atıp skin isteme yöntemini denedim. Bu bileti attıktan sonra cevap eksik kalmamıştı. Ayrıca gelen cevap da yine dediğim gibi oldu.

 

Valorant mağaza bugu deneyimim

 

Fakat ne oldu biliyor musunuz? Bu bileti attıktan birkaç gün sonra Asil Vandal hesabıma gelmişti! Yani Valorant market bugu çalışmıştı. Bu yöntemi bir arkadaşımda da başka bir silah kaplaması almak için denemiştik. Yine buna benzer bir yanıt geldi fakat arkadaşımın istediği skin sanırsam birkaç ay sonra gelmişti. Yani bu yöntem onda çalışmamıştı.

 

Sonuç olarak bu yöntemin doğru olabileceği fakat şans işi de olabileceğini söyleyebiliriz. Eğer istediğiniz skin mağazanıza gelmiyorsa bu yöntemi deneyebilirsiniz. Kaybedeceğiniz hiçbir şey yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir