Valorant Ejder Ateşi Seti ve Fiyatı

Valorant’ın en güzel skin paketlerinden biri olan Ejder Ateşi seti, birçok insanın beğenisini topluyor.

2022’nin en beğenilen oyunlarından Valorant, Ejder Ateşi adlı kaplama seti, diğer taktik FPS oyunlarındaki silah kaplamalarına kıyasla epey ilginç bir tasarıma ve animasyonlara sahip. Aynı ilginçliği fiyatında da gördüğümüzü söyleyebiliriz.

Gelelim skin paketindeki silahlara ve fiyatlarına:

 

Ejder Ateşi Hançer

FOXNGAME

Bir çok oyuncu Valorant Ejder Ateşi Hançer’i koleksiyonuna almak  istiyor fakat her zaman mağazaya bu bıçak teklifler arasına düşmediğinden oyuncular koleksiyonuna alamıyor. Kendisine has muhteşem formu ile oyuncuları kendisine bağlayan Ejder Ateşi Bıçak mağazada devamlı olarak oyuncuların karşısına çıkmadığından mağazaya düşmesi için kendisine hasret ile uzun süre bekletebiliyor. Mağazaya düştüğünde ise insana adeta yerinde duramayacak bir heyecan veriyor. Ejder Ateşi Hançer mağazaya düştüğünde kaç VP olduğu görülebiliyor fakat mağazada Ejder Ateşi Hançer’i göremeyen oyuncular bu soruyu hep merak ediyor. Ejder Ateşi Hançer mağazaya düştüğünde 4950 VP’ye alarak koleksiyonunuza katabilirsiniz.

 

Ejder Ateşi Operatör

FOXNGAME

Ejder Ateşi seti valorant oyununun en eski ve en beğenilen silah setlerinden birisidir. Aynı zamanda Valorant oyuncularının oynamakta en keyif aldığı silahlarda vardır. Bu silahlardan biriside operatör ‘dür.

Operatör uzun mesafede tek atışta gövdeden tek atabilen bir keskin nişancı tüfeği olduğundan dolayı oyuncular operatörü tercih etmektedir. Bundan dolayı insanlar sevdiği silahın güzel görünmesini isterler.

Gelelim Ejder Ateşi Operatör Kaç Vp olduğuna

Valorant oyunun en sevilen skinlerinden olan ejder operatör skinimizin oyun içi fiyatı 2475 vp dir.

 

Ejder Ateşi Judge

FOXNGAME

 

Ejder Ateşi Frenzy

Mükemmel görünümü ve harika animasyonuyla ejder judge mağazalara 2475 VP’ye gelmektedir

FOXNGAME

Hem görünümüyle hem de animasyonuyla gözleri kamaştıran Ejder Ateşi Frenzy birçok oyuncunun istediği fakat mağazasına gelmeyen bir skindir. Ne kadar güzel skinler olsalarda cep yakan fiyatları vardır.

Ejder Ateşi Frenzy’nin fiyatı ise = 2475 VP‘dir

 

Ejder Ateşi Vandal

Ejder Ateşi Vandal Brezilya First Strike elemelerinde devre dışı bırakıldı

Son olarak geldik EJDER VANDAL ‘a . Çoğu oyuncunun gözdesi olan bu skin gerçekten de görünümü ve animasyonuyla çok çekici. Fakat valorant yine bize cep yakıcı bir fiyat sunuyor.

Eğer Ejder Vandal kaplamasını satın almak istiyorsanız 2475 VP ödemeniz gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir