Tosla ile Nasıl Para Kazanılır? – 3 Yöntem

Artık günümüzde bankaların bir sürü ön ödemeli kart çıkarmasıyla bu kartlar daha fazla müşteriye sahip olmak amacıyla size ücretsiz bir şekilde para hediye edebiliyor. Bu para hediye eden kartlardan biri de Tosla Kart. Ve bugün sizlere 3 tane yöntemle size Tosla Kart’tan nasıl para kazanılır onu anlatacağım.

 

Tosla Kart ile Para Kazanmak mümkün mü?

Evet, Tosla Kart’ın kampanyaları ile para kazanmak gerçekten de mümkün.

 

Tosla Kart ile Para Kazanma – 1. Yöntem

Bu yöntemimiz sadece Tosla’ya yeni katılacak kişiler için geçerli. Bu yöntemde arkadaşlarınızla Tosla davet kodunuzu paylaşmanız gerekiyor. Daha sonra arkadaşınız verdiğiniz davet koduyla giriş yaparsa hem siz hem de o bir miktar para kazanıyor.

Hatırladığım kadarıyla ben arkadaşımı davet ettiğimde hem o hem de ben 5 TL kazanmıştım. Tabii şu an para miktarları farklı olabilir. Davet etmeden önce kampanyayı incelerseniz zaten kaç TL alacağınızı görürsünüz. Ayrıca burası önemli! Eğer Tosla kampanyaya ödülünüz için son kullanma tarihi koyduysa Tosla’ya davet ettiğiniz arkadaşınız için olan para gidebilir! Bundan dolayı kampanyadaki Son Tüketim Tarihinden önce paranızı kullanmanızı öneririm.

Tosla Kart ile Para Kazanma – 2. Yöntem

Bu yöntemimiz ise Tosla’nın Cashback sistemi Namıdiğer Tosback. Cashback veya Tosback ne demek? Tosback, belirli alanlarda (Örnek verecek olursak YouTube, oyun kodu, restoran vb.) yerlerde yaptığınız alışverişte harcadığınız paranın belli bir kısmını geri ödemesi. Tabii bu Tosback’lerin sınırı olabileceğini de belirtelim.

 

Mesela 31 Ağustos 2022 tarihine kadar devam eden bir Kunduz.com Tosback’i var. Bu Tosback’te ise harcadığımın %25 kadarını geri alacakmışım. Tosback limitimiz ise 30 TL. Yani eğer ben Kunduz.com’da 120 TL’lik bir alışveriş yaparsam paramın %25 yani 30 TL bana geri ödenecek. Fakat 160 TL’lik bir alışveriş yaparsam 40 TL değil 30 TL gelecek. Çünkü Tosback limitimiz 30 TL idi.

Tosback’leri öğrenmek için Tosla’nın Keşfet’inden yararlanabilirsiniz.

 

Tosla Kart ile Para Kazanma – 3. Yöntem

Bu anlatacağımız aslında tam olarak bir yöntem veya rehber değil. Burda yapacağımız şey, Tosla’nın kampanyalarını incelemek. Çünkü bazen harika kampanyalar olabiliyor. Bu kampanyalar’dan çok yüksek miktarlarda para kazanabilirsiniz. Örnek vermemi isterseniz eğer Ayın Toslayanı olursanız 1.500 TL değerindeki Trendyol hediye çekine sahip olabiliyorsunuz.

Bu kampanyaları birkaç haftada bir incelerseniz illaki bu kampanyalardan bir miktar para kazanabileceksinizdir.

 

Yazımızın sonu

Ve yazımız buraya kadardı. Eğer 1. yöntem için çağırabileceğiniz arkadaş yoksa veya daha fazla para kazanmak isterseniz sitemizin yorumlar kısmını kullanabilirsiniz. Belki birileri sizin kodunuzu kullanabilir! Tam tersi için de bu durum geçerli. Okuduğunuz için teşekkürler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir