The Forest 2 (Sons of The Forest) Geliyor! Çıkış Tarihi – Bildiğimiz Her Şey

İlk The Forest oyunu büyük bir oyuncu topluluğu tarafından bir sürü olumlu eleştirilerle karşılandı ve oyunculara bu eşsiz hayatta kalma oyununda gizemli ormana zorunlu iniş yapan bir yolcu uçağından hayatta kalan tek kişi olarak oynamak için eşsiz bir oyun fırsatı verdi. The Forest 2 adıyla da anılan Sons Of The Forest adlı devam oyununa şimdiden büyük bir ilgi var ve yapımcılar oyununun fragmanı yayınlandı bile.

 

Sons of The Forest (The Forest 2 Fragmanı)

The Forest 2 adıyla da anılan Sons of The Forest‘ın resmi fragmanı ise gayet başarılı olmuş. Sizin de aşağıdan izlemenizi tavsiye ederim.

 

Sons of the Forest, 2023 için en çok beklenen yeni oyunlarımızdan biridir. Geliştirici Endnight Games, bize keşfedilecek yeni bir dünya ve hayatta kalmamız için bir dizi yeni korku verecek, devasa ölçüde genişletilmiş bir hayatta kalma deneyimi olan The Forest 2’yi sunmaya şimdiden hazır. Sonuç olarak, yaklaşmakta olan en büyük PC oyunlarından biri ve son hafızadaki en iyi hayatta kalma oyunlarından birinin devamı gibi görünüyor.

Aşağıda en son Sons of the Forest haberlerinin yanı sıra oyundaki ilerlemeler ve Endnight stüdyolarının odaklandığı alanlar hakkında önemli ayrıntıları bulacaksınız. Gelecekte bir konsol çıkışını reddetmemiş olsa da, stüdyonun şu anda PC sürümüne odaklandığını belirtmekte fayda var – bu nedenle PS5 ve Xbox Series X sahipleri için biraz umut var. Ve bunun dışında, Ormanın Evlatları hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulmak için okumaya devam edin.

 

Sons of The Forest (The Forest 2) Çıkış Tarihi

Sons of the Forest 23 Şubat 2023’te piyasaya sürülecek. Merakla beklenen hayatta kalma oyununun ilk olarak 2022’de – önce Mayıs’ta, ardından Ekim’de – piyasaya sürülmesi planlanıyordu, ancak geliştirici Endnight Ağustos’ta üçüncü bir Sons of the Forest gecikmesini duyurdu. 31. Resmi bir açıklamada(yeni sekmede açılır), stüdyo, deneyimin artan kapsamı ve aslına uygunluğu nedeniyle “gerekli olduğunu düşündüğümüz cilayı tamamlamak için zamana” ihtiyacı olduğunu açıkladı.

Sons of The Forest (The Forest 2) Çıkacağı Platformlar ve Fiyatı

Sons of the Forest için onaylanan tek yayın platformu PC’dir ve görünüşe göre Endnight’taki geliştiriciler şimdilik sadece ve sadece PC için geliştirmeye odaklanmış durumda. Bununla birlikte, PS4, PS5 ve Xbox’ta Ormanın Evlatları için bağlantı noktaları gelecekte gelebilir. The Forest, 2018’de PC ve PS4’te piyasaya sürüldü, bu nedenle bu küçük ekibin bir noktada devam oyununu PS5 ve Xbox Series X’e getireceğine dair hala bir umut var. Endnight stüdyosu ayrıca Sons of the Forest fiyatının 29.99$ olduğunu onaylanmış durumda.

Oyunun fiyatının 30 dolar olacağını göz önünde bulundurursak, ve yeni gelen Steam zamlarından dolayı oyunun Steam ve Epic Games fiyatının benim tahminimce 400 TL’den aşağı olacağını düşünmüyorum

Eğer geliştiriciler bize bir insaflık yapıp yerel fiyatlandırma getirirse -ki gelen Steam zamlarından sonra yerel fiyatlandırma geleceğini hiç sanmıyorum- 250 TL civarında bir fiyat bandında da görebiliriz.

The Forest 2 fragmanı

Şimdiye kadar yayınlanan üç tane Sons of the Forest fragmanı yayınlandı ve bunların her biri, geliştirici Endnight Games’in görsel doğruluğu, sistemlerinin derinliğini ve sürükleyiciliği ne kadar ileriye götürdüğünü vurguluyor. Yukarıdaki en son fragmanı izleyebilirsiniz ve 2023’te gelecek olan şey için harika bir vitrin – daha sezgisel binaya ve bir grup mutantın oyuncu gruptan birinin kafasını kestikten sonra korkup kaçtığı bir sahneye dikkat edin ve kafatasını onlara geri fırlatır.

Sons of The Forest (The Forest 2) Oynanış nasıl olacak?

Sons of the Forest oynanışı, The Forest’ın başarıya ulaşmasını sağlayan temel oynanışlar üzerine inşa edildi. Yamyam mutantlara karşı savaşmak ve elementlerin etkilerini azaltmak için etrafınızdaki silahları, araçları ve mekanı kullanma yetkisine sahip olduğunuz bir açık dünya hayatta kalma oyunudur. Tek başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte çok oyunculu oturumlarda oynayabileceksiniz, ancak Endnight bu devam oyununun sekiz oyunculu grupları destekleyip desteklemediğini henüz doğrulamadı.

The Forest’a çok benzeyen bu devam oyunu, ağırlıklı olarak zanaatkarlığa, yemek pişirmeye ve savaşa odaklanacak – ve bu oyunundaha fazla silah türünü kapsayacak şekilde büyük ölçüde genişletildiüini de belirtmek isterim. Cephane sınırlı olsa da silahlar daha yaygın olacak, bu nedenle Sons of the Forest yakın dövüş odaklı olacak. Endpoint’in buradaki mutantların boyutunu ve çeşitliliğini de büyük ölçüde genişlettiği göz önüne alındığında, zor bir durumdan kurtulmanıza yardımcı olacak bir av tüfeğine sahip olmak asla kötü bir şey değildir.

Sons of the Forest hikayesi ve içeriği

The Forest oyununun iki sonu vardı ve Sons of The Forest etkili bir şekilde ilk oyunu etkiliyor. Burada daha yaşlı bir Timmy mutasyonunu bastırmak için mücadele ederken ve ‘Site 2’ olarak adlandırılan bir adayı araştırırken görülüyor. Ormanın Oğulları hikayesi burada ortaya çıkıyor – kayıp bir milyarderi bulmak için uzak bir adaya gönderiliyorsunuz ve kısa sürede kendinizi yamyam istilasına uğramış bir kabusun içinde kapana kısılmış halde buluyorsunuz. Kendisinden önceki The Forest gibi, bu devam oyunu da senaryolu karşılaşmalardan veya uzun ara sahnelerden çok görsel hikaye anlatımına odaklanacak ve ana noktası adanın dehşetine karşı hayatta kalmaya odaklanacak.

 

The Sons of the Forest haritası, The Forest’ta görülen oynanabilir alanın yaklaşık dört katı büyüklüğünde olacak. Alan, ilk oyunun sonunda görmüş olabileceğiniz Site 2 haritasına gevşek bir şekilde dayanmaktadır, ancak daha sonra Endnight onu gerçeğe dönüştürdüğü için genişletilmiştir. Bu hayatta kalma oyunu yine ilk oyundaki tarz bir ortamda geçiyor, ancak Sons of the Forest daha fazla çeşitlilik sunmaya yardımcı olmak için dinamik mevsimlere sahip olacak. Hatta bu sadece adanın görsel tasarımına bir artı olmayacak, aynı zamanda oynanışınızı da etkileyecek! – Bir örnek vermek gerekirse, yemekler yaz ve kış arasında farklı olurken, elementlerin kendileri de zarar görecektir.

 

Sons of The Forest (The Forest 2) Sistem Gereksinimleri ne?

Oyunun optimizasyonu, grafikleri ve benzeri bilgilere tam olarak sahip olmadığımız için tahmin etmek zor olacaktır. Fakat AAA oyun derecesinde bir oyun olacağı için düşük bir sistem gereksinimi beklemeyin. Eğer sistem gereksinimleri için resmi bir bilgi veya sızıntı gelirse sizi derhal bilgilendireceğiz.

One thought on “The Forest 2 (Sons of The Forest) Geliyor! Çıkış Tarihi – Bildiğimiz Her Şey

  • Geri bildirim: The Forest Almak İsteyenlere Müjde: The Forest 9,60 TL! - Bronzlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir