Street Fighter 6’nın tüm karakterleri sızmış olabilir

En sonki State of Play etkinliğinde, şu anda 2023 lansmanı için ayarlanmış olan Street Fighter 6’ya kısa bir ilk bakış içeriyordu. Bu sefer, Street Fighter 6 kadrosunun oldukça büyük bir bölümünü bu etkinlikte görebilmiş olduk.

Söz konusu görüntüler (incelemek için buraya tıklayın) Perşembe akşamı sosyal medyada yayılmaya başladı ve Street Fighter 6’da oynanabilecek birkaç karakteri ortaya çıkardı. İyi bilinen karakterler olan Ryu, Chun-Li gibi karakterler görünse de Jamie, Kimberly adında yeni karakterler de var. Ayrıca aşağıdan Street Fighter 6’nın dün yayınlanmış olan 3 dakikalık bir tanıtım videosunu seyredebilirsiniz. Videoda Ryu’nun yaşlandığını, Chun – Li”nin genç hali olan Li – Fen ile savaştığını da fark edebilirsiniz.

Bununla birlikte, Capcom yalnızca dört savaşçıyı (Ryu, Chun-Li ve yeni gelenler Luke ve Jamie’yi) resmi olarak açıkladı. Fragmanda diğerlerine dair birkaç iz olmasına rağmen, hiçbiri resmi bir bir şekilde açıklanmadı. Fakat 22 kişilik tam liste çevrim içi olarak sızdırıldı.

Street Fighter 6 Yeni ve Eski Karakter Listesi

Ryu (Japonya)
Ken (Amerika)
Zangief (Rusya)
Dhalism (Hindistan)
E. Honda (Japonya)
Blanka (Brezilya)
Guile (Amerika Birleşik Devletleri)
Chun-Li (Çin)
Cammy (Birleşik Krallık)
Dee Jay (Jamaika)
Rashid (Suudi Arabistan)
Juri (Güney Kore)
Ed (Almanya)
Akuma (Japonya)
Luke (Yeni – Amerika Birleşik Devletleri)
Marisa (Yeni– İtalya)
Jamie (Yeni– Hong Kong)
Mimi (Yeni– Fransa)
Lilly (Yeni– Meksika)
JP (Yeni– Rusya)
Kimberly (Yeni – Amerika Birleşik Devletleri)
A.K.I (Yeni– Çin)

 

Ayrıca burda da karakterler hakkında yaptığım küçük bir liste var.
  • Lilly, yerli Meksika kıyafet giyen ve Aztek kültürüne dayanan bir çift sopa kullanan Meksikalı bir kızdır.
  • Fransız olan Mimi, Judo kıyafeti ile çok daha iyi bir tarza sahip olmasına rağmen bana Street Fighter 4’ten bi Abel havası veriyor.
  • Pek çok insan, şık bir Rus olan JP’nin Street Fighter 3’ün Q ve Street Fighter 5’in G’sine bir şekilde bir bağı olduğunu düşünüyor. Fakat öyle bir şey düşünmüyorum.
  • Ve son olarak, A.K.I, adı ve görünüşü Street Fighter 5’teki kötü adam F.A.N.G’e benzetilen Çinli suikastçı görünümlü bir karakterdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir