Roblox 1 Robux Kaç TL? Roblox 1 Robux kaç Dolar?

Bu yazımızda Roblox 1 Robux Kaç TL? Roblox 1 Robux kaç Dolar? Roblox 150 Robux kaç TL? Roblox 1K Robux kaç TL? İşte cevabı!

 

Roblox 1 Robux Kaç TL?

Roblox’ta 1 Robux’un kaç TL olduğunu bulmak için önce gelin sizle beraber Google Play Store’daki Robux fiyatlarını inceleyelim. Google Play Store’da 40 Robux 11 Türk Lirasına tekabül ediyor. Yani küçük bir hesaplamayla bir robuxun 11/40 işleminden 1 robuxun  0,275 TL olduğunu bulabiliriz.

Fakat!

Bu sadece Google Play Store üzerinden Robux alma fiyatıdır. Eğer Roblox’ta oyun geliştiricisi iseniz, Roblox’un sunduğu imkan olan Developer Exchange üzerinden robuxunuzu gerçek paraya çevirebiliyorsunuz. Ve Roblox Developer Exchange kullanırken biraz cimri bir fiyat politikası sergilemiş. Developer Exchange servisinde robux başına 0.0035 dolar ödediğini görüyoruz. Bu da 1 robux 0,065 TL demek.

 

Daha ucuza nasıl Robux alabilirim?

1 robux 0,275 TL olunca elbet yüzümüz düşüyor. Fakat legal olmayan yöntemlerle 3. parti sitelerden robux başına 0.0047064 dolar yani robux başına 0,00025 TL ile hatta daha ucuza da alabilmeniz de mümkün. Nasıl alınabildiği Roblox’un kurallarına aykırı olduğu için burada paylaşamayacağım. :/

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir