Pubg Mobile 2.0 Güncellemesi: Yeni Silahlar, Araçlar ve daha fazlası

Tencent tarafından piyasaya sürülen ve 100 milyondan fazla kullanıcıya sahip bir Battleground oyunu Pubg Mobile’ye büyük “Pubg Mobile 2.0 Güncellemesi” geliyor.

 

Pubg Mobile 2.0 Güncellemesi Ne Zaman?

Pubg Mobile’den alınan bilgilere göre ilk olarak  11 Mayıs’ta Türkiye sunucularına buluşuyor. Fakat tüm ülkelere aynı anda güncelleme gelmediği için tüm oyuncuların 2.0 Güncellemesi buluşması 13 Mayıs’a kadar sürecek.

Pubg Mobile 2.0 Güncelleme Ödülü

Pubg Mobile 2.0 Güncellemesine özel olarak şu ödüllere sahip olabilirsiniz: 3.000 BP, 100 AG ve Yüce Moda İkonu Başlığı (3günlük) bu ödülleri almak için 11 Mayıs – 17 Mayıs (UTC+0) tarihleri arasında oyunu güncelleyin.

 

Pubg Mobile 2.0 Yama Notları

Pubg Mobile 2.0 Güncellemesi

Yeni Harita: Resmî Livik güncelleniyor! Yeni Livik’te daha çok oynayın, daha çok kazanın!

 

Yeni Silahlar: Silahının performansını artırmak için Livik’e özel XT Yükseltme Sandıklarını alın!

 

Yeni Araç: UTV (Hizmet Aracı) her türlü arazide zorlanmadan hızla hareket edebilir.

 

Klasik Harita İyileştirmeleri: Daha sürükleyici bir oyun deneyimi için yeni Dokunsal Sistem yayınlandı. Kritik anlarda Oyun Alanına hızla gitmenize yardımcı olacak Acil Tahliye eklendi!

 

Klasik Haritalar

Resmî Livik Haritası

 

Herkesin beklediği resmî harita nihayet hazır!

 

1-Tepeden Tırnağa Harita Güncellemesi

 

Livik’in resmî sürümünde daha çeşitli savaş deneyimleri ve daha fazla stratejik derinlik sunmak amacıyla tüm yerleşim bölgeleri yeniden tasarlandı ve tüm yapılarla grafikler güncellendi!

 

2-Yeni Araç

 

UTV (Akıbet’te deneyebilirsiniz)

3- Yeni Silahlar

Livik’e özel yeni XT Yükseltme Sandıkları aşağıdaki silahları yükseltmek için kullanılabilir.

 

-AKM

-M416

-P90

-MK12

-M24

 

4-Rastgele Ortaya Çıkan Gelişmiş Malzeme Bölgeleri

 

Maçın başında haritadaki yerleşim bölgelerinden rastgele birinde, altın rengiyle gösterilen bir gelişmiş malzeme bölgesi ortaya çıkar. Bu bölgede çok miktarda malzeme, Dükkân Jetonu ve tabii bolca düşman bulunur. Dikkatli olun!

 

5-Çeşitli Mini Oyunlar

 

Artık haritanın her yerinde keşfedilecek daha çok şey var!

 

Rastgele Sandıklar ve Hazine Haritaları: Malzemeleri daha hızlı bulabilmen için ekipman ve ögelerle dolu Sandıklar haritada rastgele olarak ortaya çıkar. Hazine Haritaları sayesinde yakınındaki Malzeme Sandıklarını daha kolay bulabilirsin!

* Yabani Yemişler: Enerji yenilemek için yabani yemişleri ye ve savaş alanında daha uzun süre kal!

* Futbol Mücadelesi: Artık Blomster’da özel bir futbol sahası var. Gol atıp BP ödülleri kazanmak için nişan alma becerilerini kullanabilirsiniz.

* Depo: Su Kemerinin içinde bir miktar silah saklı. Malzemeleri almak için silah ve patlayıcıları kullanarak duvarı kırın!

* Hava Hattı: Hava Hattına yaklaş, kendini ona bağla ve diğer taraftaki platforma kayarak ulaş. Özelikle Mavi Bölgede sıkıştığında ya da düşmanlar tarafından etrafın sarıldığında Hava Hattı mükemmel bir kaçış aracıdır.

 

6-Hava Yardımı İşareti

 

Maç sırasında bol miktarda malzeme barındıran hava yardımları bırakacak özel bir uçak belirir. Bu hava yardımının konumu haritada gösterilir. Konuma ulaşan ilk kişi olmaya bakın!

 

7-Çağrı Kuleleri

 

Oyuncular Eşli ya da Takımlı modlardan birinde oynarken, saf dışı kalan takım arkadaşlarını Çağrı Kulesinde bir defa çağırabilirler. Takım arkadaşın saf dışı kalsa bile ümidini kaybetme. Bir Çağrı Kulesi bulun ve durumu tersine çevirin.

 

8-Malzeme Dükkânı

 

Maç esnasında Dükkân Jetonu topla ve bunlarla Malzeme Dükkânından ekipman ve ögeler satın alarak düşmanların seni alt etmesini daha da güç kılın.

 

9-Yanardağ Patlaması

 

Aman dikkat, Sönmüş Yanardağ’ın tekrar patlama ihtimali var. Patlama nedeniyle tetiklenen ikincil patlamalardan uzak durun yada binaların içine saklanmaya çalışın.

 

Klasik Harita İyileştirmeleri

 

Acilen Oyun Alanına gitmen gerekiyorsa Acil Tahliye kurmayı deneyin. Acil Tahliye seni alıp Oyun Alanına doğru uçuran bir kurtarma uçağı çağırır. Rota boyunca dilediğin yerde atlayabilirsiniz.

 

Sadece Erangel ve Miramar haritalarının Rütbeli ve Rütbesiz modlarında kullanılabilmektedir.

 

Etkileşimli Dokunsal Sistem

 

Daha sürükleyici bir oyun deneyimi yaşamak için Ayarlar ekranında dokunsalı etkinleştir. (Sadece bazı cihazlarda mevcuttur. Sizde olmayabilir.)

 

Silah Ayarlamaları

 

Pompalı silahlar güçlendirildi. Yanınızda bir tane bulundurun ve kısa mesafede pompalı kullanmanın ne kadar heyecan verici olduğunu görün.

 

Pompalı tüfeklerin hasar çarpanı kafadan vuruş için 1,25’ten 1,5’e ve uzuvlardan vuruşlar için 0,9’dan 1,05’e çıkarıldı. Uzun mesafe hasarları artırıldı.

 

S12K mermi kapasitesi 10 mermiye çıkarıldı.

 

S1897 kurma hızı iyileştirildi.

 

Kısa Çiftelerin temel hasarı biraz artırıldı.

 

Metro Royale: Buluşma

 

Metro Royale geri geliyor! İşleri daha da heyecanlı hâle getirmek için FAMAS ve MG3’ün Çelik Cephe ve Kobra varyantları Metro Royale moduna eklendi.

 

Metro Royale geliş zamanı: 18/5/2022 02:00 – 10/7/2022 23:59 (UTC+0)

 

Yeni Silahlar: MG3, MG3 (Kobra), MG3 (Çelik Cephe), FAMAS (Kobra), FAMAS (Çelik Cephe).

 

Sosyal

Yeni Araç: 4 kişilik Eskort Uçak seni bekliyor. Göklerin tozunu atmak için arkadaşlarını davet edebilirsin.

 

Altın Hisse Sandığı

 

Toplanma Alanına diğer oyuncularla paylaşmak için sandıklar ve paketler bırakın. Altın Hisse Sandıklarını almak için günlük görevleri tamamla, ardından diğer oyuncuların açıp rastgele ödüller almaları için bunları Toplanma Alanına yerleştirin. Ödüller sınırlı sürelidir, süre dolmadan alın!

 

Arkadaş Sistemi

 

Arkadaşlarınızla daha iyi etkileşim kurabilmeniz için kişisel durum özelliği eklendi ve takım kurabilmeniz için Messenger üzerinden çevrimdışı Facebook arkadaşlarınızı davet etme özelliği getirildi.

 

Mesaj Sistemi

 

Bir arkadaşınızdan hediye aldığınızda artık bir teşekkür mesajı gönderebilirsiniz.

 

Klanlar

 

Klanların yönetimini kolaylaştırmak için bazı düzenlemeler yapıldı.

 

Bazı Klan ekranlarının performansları iyileştirildi ve Sonuç ekranında gösterilen bilgi miktarı artırıldı.

 

Yeni Klan Takım Eğitimi Görevleri eklendi. Herhangi bir modda Klan üyeleriyle takım olup bir maç tamamlayın ve ödülleri toplayın.

 

Bir Klan Lideri veya Lider Yardımcısı uzun süre aktif olmazsa, sistem artık yönetim ayrıcalıklarını otomatik olarak başkasına aktarıyor.

 

Temel Güvenlik

Kartal Sistemi İncelemesi

 

Şüpheli davranışları gerçek zamanlı incelemek için Kartal Sistemi geliştirildi. Adil oyun ortamını korumak isteyen tüm dedektifleri bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir