Nvidia, Genshin Impact oyuncularına ücretsiz ödül veriyor

Genshin Impact, 2020’deki ücretsiz oynanabilir oyunlardan bu yana en çok oynanan ve izlenen oyunlardan biri olduğu için çok popüler bir oyun. Yapımcı oyunu güncellemeler ile sürekli geliştirerek, oyuncuların tek başlarına veya 3 arkadaşıyla çevrimiçi ortak olarak deneyimleyebilecekleri yeni içerikler ve görevler ekliyor. Ve sürükleyici hikayesi, mükemmel oynanışı ve çok sevilen karakterleri ile Genshin Impact, oyun dünyasında gerçekten önemli bir yere sahip.

 

Nvidia ise, Genshin Impact’in en yeni güncellemesi olan “Zephyr of the Violet Garden” sürümünü kutlamak amacıyla Nvidia ekran kartı kullanan kişilere “Genshin Impact GeForce Bundle” adıyla ücretsiz ödüller veriyor.

 

Ödüller ise: 20.000 Mora, yeni öğeler satın almanıza yardımcı olacak; dört tane Mystic Enhancement Ores, silahlarınızın seviyesini yükseltmek için size toplam 40.000 EXP verecek ve iki Hero’s Wit, mevcut karakterinizi seviyelendirmek için 40.000 EXP sağlayarak oyunda size büyük bir artış sağlayacak. 26 Nisan’dan itibaren, bu ücretsiz Genshin Impact GeForce Bundle’ı oyun ayarlarını optimize eden, sürücülerinizi güncelleyen ve oyununuzu yayınlamanızı ve yakalamanızı sağlayan ücretsiz uygulamamız GeForce Experience aracılığıyla alabilirsiniz.

Nvidia, Genshin Impact oyuncularına ücretsiz ödül veriyor – genshin impact nvidia geforce

Genshin Impact GeForce Bundle Nasıl Alınır?

 

  • Henüz bir hesabınız yoksa, bir NVIDIA hesabı oluşturun. Google’ı ve diğer oturum açma seçeneklerini kullanabilir ve işlem sırasında GeForce Rewardlara katılabilirsiniz. NVIDIA’ya zaten kayıtlıysanız, hesap sayfanıza gidin.
  • GeForce Rewards’ı kabul ettiğinizi kontrol edin veya kaydolmak için lütfen buraya tıklayın.
  • Henüz kullanmıyorsanız GeForce Experience’ı indirip yükleyin ve oturum açın

 

Ve 26 Nisan tarihinde GeForce Experience’ı açın. Ayrıca bu ödüllere sahip olmak için GeForce GTX 10 Serisi, GeForce GTX 16 Serisi veya GeForce RTX kullanmanız gerekiyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir