Hello Neighbor 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Hello Neighbor: Hide & Seek, Secret Neighbor ve Hello Engineer projelerinden sonra Hello Neighbor 2 çıkış zamanı nihayet belli oldu. Serinin fanatikleri için ikinci oyunun ön sipariş bilgileri ve beta döneminin detayları da paylaşılmış bulunmakta.

Hello Neighbor 2 çıkış tarihi duyurusunun ötesinde tinyBuild, oyun için ön siparişlerin açıldığını duyurdu. Ön siparişlerin açık olmasının heyecan verici yanı, oyunun beta sürümüne anında erişim izni vermesi. Hem Standart sürüm hem Deluxe sürüm oyuna erken erişmenize izin verecek. Oyun, PC platformunda Steam ve Epic Games Store‘da aynı anda satılacak.,

 

Hello Neighbor 2 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

 

Hello Neighbor 2, 6 Aralık 2022 tarihinde tam sürüm olarak çıkış meydana getirecek. Bununla beraber oyunun tutarları da açıklandı. Hello Neighbor 2’nin standart sürümü 61 TL, Hello Neighbor 2’nin Deluxe Sürümü ise 92 TL olarak açıklandı. Bununla beraber 60 dolar olarak piyasaya sürülecek Deluxe sürümün 92 TL benzer biçimde mükemmel bir yerel fiyatlandırma ile çıkması ise bizleri çok mutlu etti diyemeden geçemeyiz.

TinyBuild, Hello Neighbor 2 betasının asıl oyun için spoiler içermeyeceğini doğruladı. Oyuncular, betayı oynayıp oynamadıklarına bakılmaksızın, bu sene arasında piyasaya sürüldüğünde Hello Neighbor 2‘nin bütün ürkütücü hikayesini deneyimleyebilecek. Bazı hayranlar, komşunun neler yapmış olduğu ve çocuklarına ne olduğu şeklinde bilgileri öğrenecek. Tabii bunun için sene sonuna kadar beklemek gerekecek.

Hello Neighbor 2 PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için 6 Aralık‘ta çıkacak.

 

Bu oyun için çok hypelandım!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir