God of War Ragnarök çıkış tarihi açıklandı!

God of War Ragnarök çıkış tarihi 9 Kasım olarak onaylandı.

Sony, bugün erken saatlerde bir tweet ile çıkış tarihini beraberindeki bir fragmanla duyurdu. ‘Father and Son’ olarak adlandırılan aksiyon, Kratos ve Atreus’un, Kratos uçuruma yuvarlanmadan önce, karlı bir uçurumun tepesinde düşmanlarıyla savaşmasıyla başlar. Sert bir düşüş ama bu bir tanrıyı yavaşlatan türden bir şey değil.

Baba ve oğul tekrar bir araya geldiğinde savaş devam eder, ancak yeni bir düşman ortaya çıkar. Baba ve oğul, dev bir kurda – muhtemelen İskandinav mitolojisinde iyi bilinen ve genellikle Loki ile bağlantılı olan acı bakla tehdidi Fenrir’e – karşı koymak için birlikte dururken, çift konuşur.

Kratos, Loki araya girmeden önce, “En zayıf olduğun anlarda,” diye başlar ve “korku ve şüphe, taşıması zor bir yüktür, bunu hatırla – yalnız değilsin.”

Fragman, oyunun çıkış tarihinin 9 Kasım’da onaylanmasıyla sona eriyor ve God of War Ragnarök’un ortaya çıkardığı drama hakkında uzun bir söylenti ve belirsizlik destanını sona erdiriyor. Oyunun nihai çıkış tarihiyle ilgili birçok rapor göz önüne alındığında, Sony’nin haberi daha önemli bir vitrin yerine bir fragmanda bırakmayı seçmesi oldukça şaşırtıcı.

God of War Ragnarök’un çıkış tarihi ayarlanmış bir şeydi. Bundan dolayı Sony’nin oyun pazarlamasının bir çentik atması muhtemel. Horizon Forbidden West’in piyasaya sürülmesinden önce barındırılana çok benzeyen, oyuna adanmış potansiyel bir State of Play hakkında söylentiler var.

Tümüyle, yeni tarih, başlangıçta 2021’de piyasaya sürülmesi planlanan God of War Ragnarök için önemli bir genel gecikme anlamına geliyor. Bununla birlikte, zaten gördüğümüz başlığın etrafındaki yutturmaca göz önüne alındığında, bir Tatil çıkış tarihine geçiş olabilir. kolayca 2022’nin en büyük oyunlarından birine dönüştürün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir