Fallout London’dan 18 Dakikalık Oynanış Videosu Geldi

2021’deki E3 sırasındaki en heyecan verici duyurulardan biri yeni bir oyun için değil, mevcut bir oyun için bir moddu. Fallout: London, Fallout 4 için savaşın değişmeyen doğasını alan ve onu 2237 yılında neşeli eski İngiltere’ye postalayan DLC değerinde bir modudur.  Fallout London isimli hayranların geliştirdiği mod uzun süredir geliştirme aşamasındaydı ve resmi oynanış şimdi yayınlandı. Modun bir gün çıkış yaptığında neler sunacağına dair merak edenler bu 18 dakikalık oynanış ile bir ön bilgi almış oldular.

 

Geçen yılki duyuru fragmanının ardından mod ekibi, aşağıda izleyebileceğiniz yaklaşık 20 dakikalık bir oynanış videosu yayınladı. Oynanışta, bir slayt gösterisi ve seslendirmeyle oyunun başlangıcını gösterir ve ardından meraklı bilim adamlarıyla çevrili dev bir beher içinde uyanan oyuncuya geçer. Fallout oyunlarının başında genellikle olduğu gibi, işler ters gider ve oyuncunun sığınaktan kaçması ve dünyanın yüzeyine ulaşması gerekiyor. Eğer oynanış fragmanını izlemek isterseniz:

Bethesda’nın yeni çıkacak oyunu olan Starfield’ın 2023’e ertelenmesiyle gelen bu haber cidden oyuncuları mutlu etmiş bulunmakta. (En azından Bethesda oyuncularını)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir