Fall Guys bedava olması adına ücretsiz hediyeler veriyor

Fall Guys, oynaması ücretsiz sürümü için bir kampanya yürütüyor. Kampanyaya ön kayıt yaptıran oyuncu sayısına göre ücretsiz hediyeler sunacak.

2020’nin en popüler oyunlarından olan Fall Guys: Ultimate Knockout, çok oyunculu bir platform oyunu olarak beklenmedik bir şekilde oyun dünyasını kasıp kavurdu. Zirvesi sırasında oyunu oynayan YouTuber ve yayıncıların sayısı da, popülaritesini arttırmaya yardımcı oldu.

Fall Guys PC ve PS4 için çıkarken, oyunun Xbox ve Switch gibi diğer konsollara geleceği ortaya çıktı. Ertelenmiş ve birkaç kez gösterilmiş olsa da, Devolver Digital ve Mediatonic nihayet fanlarına gelecek portlar için gelecek hafta olacak bir çıkış tarihi verdi. Sadece bu da değil, her iki şirket de Fall Guys’ın bu sürümler yayınlandıktan sonra tamamen ücretsiz oynanacağını açıkladı. Ayrıca yapımcılar bu ücretsiz olmaya yapılan ön kayıt sayısına bağlı olarak bir hediye de verecekler.

 

Bu kampanya, Fall Guys’ın resmi Twitter hesabında, oyuncuların belirli hedef noktalarına ulaştıklarında kazanacakları ödül katmanlarını gösteren bir tweet ile duyuruldu. İlk hedef noktası ödülü ise, en az 500.000 oyuncunun ücretsiz oynanabilen sürüm için ön kayıt yaptırması durumunda verilecektir ve maksimum ödül katmanı, ön kayıtların 2,5 milyona kadar ulaşması durumunda verilecek. Bunla ilgili orijinal tweet ise burda:

Bu ödüller, herhangi bir Fall Guys oyuncusu için Kudo, bir model ve ayrıca ödül olarak sunulan ifade içeren bir isim içerir. Yeterli sayıda oyuncu oyun için ön kayıt yaptırdıysa, oyuncular Fall Guys’da Melonhead olarak bilinen ve uygun şekilde karpuz temalı bir boksör kostümü olan özel bir kostüm alacaklar. Tüm bu ödüller, 20 Haziran’a kadar olan bu ön kayıt dönemiyle birlikte, Haziran ayı sonlarında oyunculara verilecek.

Bu yazı itibariyle, Fall Guys’ın ücretsiz oynanabilen sürümü için en az 500.000 oyuncu ön kayıt yaptırdı ve bu önemli ilerleme her 12 saatte bir güncelleniyor. Web sitesi, oyuncuların bu kampanyaya katılmak için Fall Guys’a sahip olmaları gerekmediğini, sadece Epic Games’in web sitesi üzerinden ön kayıt yaptırmaları gerektiğini belirtiyor. Bu kampanya aracılığıyla kilidi açılan hiçbir hedef ödülünün, ön kayıt yaptıran kişinin Fall Guys’ı indirip oynayana kadar verilmeyeceğini unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir