Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunları – 58 TL Değerinde

Epic Games her hafta olduğu gibi ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Bu haftaki oyunlarımız ise Rogue Legacy ve The Vanishing of Ethan Carter. Sonraki haftanın oyunları ise Insurmountable ve XCOM 2.

 

Rogue Legacy

Rogue Legacy 2013 yapımı olan ve roguelike elementleriyle donatılmış bir platform oyunu. Rogue Legacy’nin amacı, rastgele oluşturulmuş bir zindanı keşfetmek, zindanın dört benzersiz ortamının her birinde dört bossu yenmek ve ardından oyun sonu bossunu yenmektir. Karakterler, mana kullanan sihirli saldırılar gibi ikincil yeteneklerin yanı sıra kılıçlarıyla zıplama ve kesme gibi yeteneklere de sahiptir. Oyuncular ayrıca kılıçlarını platformları kesmek için kullanabilirler ve onları genişletebilirler.

Bir karakter tüm canını kaybetmesi sonucu, kontrol, oyuncunun aralarından seçim yapabileceği rastgele oluşturulmuş üç mirasçıdan birine aktarılır, ancak bu sayı daha sonraki bir yükseltme ile altıya çıkarılabilir. Ayrıca bu mirasçıların bazı özellikleri de vardır.

The Vanishing of Ethan Carter

The Vanishing of Ethan Carter ise 2014 yapımı bir korku-macera temalı bir oyunudur. The Vanishing of Ethan Carter, oyuncunun istediği gibi dolaşıp keşfedebileceği bir açık dünya oyunu. Açılışta oyun, “oyuncunun (yani sizin) elinizin tutmadığını” not eder ve bu nedenle, mekaniklere açıklama yoluyla çok az özellik sunar. Hikayeyi tamamlamak için oyuncunun Carter ailesinin ölümlerini çözmesi gerekir. Bir ceset bulduktan sonra, oyuncu olayları yeniden yaratmak için özel yeteneklerini kullanabilir fakat önce önemli nesnelerin nerede olduğunu algılamalı ve sahneyi orijinal durumuna geri getirmeli ve ardından belirli bir ölüme bağlı olayların zaman çizelgesini yeniden oluşturabilmelidir.

Bu harika oyunları satın almak istersenizde buraya tıklayarak Epic Games’in sayfasına gidebilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir