Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunları – 374 TL Değerinde!

Epic Games her hafta olduğu gibi bu bu hafta toplam değeri 374 TL olan Total War: WARHAMMER ve City of Brass’ı ücretsiz dağıtıyor. Sonraki hafta ise Rogue Legacy ve The Vanishing of Ethan Carter ücretsiz olacak.

 

Total War: WARHAMMER

Total War: Warhammer, Creative Assembly tarafından geliştirilen ve Windows için Sega tarafından yayınlanan sıra tabanlı bir strateji ve gerçek zamanlı taktik oyunudur. Oyun, Games Workshop’un Warhammer Fantasy serisinin fraksiyonları ile Total War serisinin oynanışını içeriyor; tarihi bir ortamı tasvir etmeyen ilk Total War oyunudur. Total War serisinin 10. oyunu ve Total War: Warhammer üçlemesinde yayınlanan ilk oyundur.

City of Brass

City Of Brass; Uppercut Games‘in, Arabian Nights (Binbir Gece Masalları) temalı fantastik, macera oyunudur. Oyun, 2018 Mayıs’ında tüm platformlara çıkışını yapmıştır. City Of Brass, bu stüdyonun ilk oyunu değildir, daha önce mobil oyunlara çıkan oyunları vardır.

Oyunun kendisine gelecek olursak da, eski bir arap krallığının mezarı olmuş labirent şeklindeki zindanlarda karşınıza çıkan yaratıkları yok ettiğiniz, FPS türünde bir oyun. Oyun, müzikleriyle başlayarak tamamen bir arap ezgisini yaşatıyor.

 

Bu harika oyunları satın almak istersenizde buraya tıklayarak Epic Games’in sayfasına gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir