Epic Games 298 TL Değerinde Haftanın Ücretsiz Oyunları

Epic Games her hafta olduğu gibi 2 ücretsiz oyun veriyor. Bu oyunlarımız ise önceki hafta belirttiğimiz gibi XCOM 2 ve Insurmountable. XCOM 2’nin ücretsiz olması gerçekten heyecanlandırıcı. Oyunu bir denemek isterim. Epic Games’in sonraki hafta vereceği oyunlar ise Amnesia: Rebirth ve Riverbond.

 

 

XCOM 2

XCOM 2, Firaxis Games tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayınlanan 2016 sıra tabanlı taktik oyunudur. Serinin 2012’de olan oyunun devamı niteliğindedir, XCOM: Enemy Unknown; Enemy Unknown’daki olaylardan 20 yıl sonra geçmektedir. Bir uzaylı istilasına karşı savaşmaya çalışan askeri bir organizasyon olan XCOM, savaşı kaybetti ve şimdi Dünya’nın işgaline ve kurulu totaliter rejime ve askeri diktatörlüğe karşı bir direniş gücü diyebiliriz. Oyun, oyuncuların düşmanlarla savaşmak için bir asker birliğine komuta ettiği sıra tabanlı dövüş ile oyuncuların XCOM için mobil bir üs olarak kullanılan yabancı bir gemi olan Avenger’ın operasyonlarını yönettiği ve kontrol ettiği bir strateji oyunudur.

Insurmountable,

ÖLÜM DAİMA PEŞİNDEN TIRMANACAK

​Insurmountable, oyuncunun yüksek dağların üstesinden gelmesi gereken, ölünce en baştan başlanan ve her yeni oyunda farklı bir ortamla karşılaşılan bir macera roguelike oyunudur. Yöntemsel olarak oluşturulmuş çevre sayesinde hiçbir oyun bir öncekine benzemez.

Yaşamsal değerlerinin kritik seviyeye düşmediğinden emin olarak tırmanıcının daima canlı olduğundan emin ol. Bu görev dinamik bir hava sistemi, gündüz/gece değişimi ve yolun nereye çıkacağını asla bilemeyeceğin rastgele oluşturulan olayların bolluğu sayesinde daha da zorlaşıyor. Kararların sonucu etkiler… En ufağı bile. Çünkü her şey senin sonun olabilir.

Farklı becerilere ve geçmişe sahip olan üç karakterden birini seçip ilk dağa tırmanmaya başla.

 

 

Eğer bu harika oyunları ücretsiz olarak almak isterseniz buraya tıklayarak Epic Games’in sayfasına ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir