Efsane Minecraft YouTuber’ı Technoblade vefat etti

Minecraft YouTuber’ı Technoblade, dördüncü evre kanserle savaşından sonra öldü. Adı Alex olan 23 yaşındaki oyuncunun kanalında 10.8 milyondan fazla abonesi vardı.

Technoblade’in babası, Technoblade’den gelen mesajı ve içerik oluşturduğu dokuz yıl boyunca devam eden destekleri için hayranlarına teşekkür eden bir veda mesajını okuduğu üzücü bir veda videosu yükledi.

Mesajında, “Yüz kere daha yaşayacak olsaydım, hayatımın en mutlu yılları olduğu için her seferinde tekrar Technoblade olmayı seçerdim.” “Umarım videolarımı ve içeriğimi beğenmişsinizdir ve bazılarınızı eğlendirmişimdir ve umarım hepiniz uzun, refah ve mutlu bir hayat yaşarsınız, çünkü sizi seviyorum arkadaşlar. Technoblade gider.”

 

Oldukça özel biri olarak bilinen Technoblade, veda mesajında ​​yalnızca gerçek adını açıkladı, ancak geçen yıl sağ koluna kanser teşhisi konduğunu paylaşmıştı. Babası videoda Technoblade’in mesajı yazdıktan sadece birkaç saat sonra vefat ettiğini açıkladı.

Annesi de videonun sonunda siyah ekranda yazılı bir mesaj paylaştı. “Technoblade, kişisel şöhretten kaçındı ve gerçek kimliğini gizli tutmak için çok çalıştı ve sizden onun mahremiyetini ve ailesinin mahremiyetini koruma isteklerini yerine getirmeye devam etmenizi istiyoruz” dedi.

“Oğlumun bu yoldaki cesareti, onunla birlikte yürüme ayrıcalığına sahip olan hepimiz için parlak bir ders oldu. Sevdiği işi sevgili hayranları için yaparken, her şey boyunca yolculuğunu paylaştığınız için teşekkür ederiz.” diye de video sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir