Clash Royale Yeni Güncelleme: Güçlü Madenci!

Clash Royale’ın son güncellemesi olan Madenci Güncellemesi, oyunculara ulaştı. Bu heyecan verici sürüm, Güçlü Madenci kartını, rozetlerde yapılan büyük değişiklikleri, Kart Ustalığı özelliğini ve bazı küçük görsel yenilemeleri getirdi.

 

Güçlü, kullanımı dört iksir maliyeti olan bir tank şampiyonudur. Kart, Patlayıcı Kaçış adlı özel bir yetenekle birlikte geldiğinden, elinizde birkaç iksir bulundurmanızı öneririz. Bu yetenek iki iksire daha mal olur ve Madencinin arenanın diğer tarafında bir delik açmasını sağlarken arkada hasar vermek için büyük bir bomba bırakır.

 

Güçlü Madenci, tek hedefli bir yakın dövüş birliğidir; şampiyon, matkapı ile büyük miktarda hasara neden olabilir. Cehennem Ejderhası’nın ışını gibi, matkapın hasarı zamanla artar ve tank birliklerine ve kulelere karşı büyük hasarlar verebilir.

Güçlü madenci

Oyuncular şu anda devam eden “Güçlü Madenci Lansman Partisi” Mücadelesinde yeni şampiyona göz atabilirler. İki bölümlük meydan okuma 25.000 altın, bir sıradan Kart Kitabı ve bir güçlü madenci ifadesi veriyor. Ayrıca buraya tıklayarak Güçlü Madenci Lansman Partisi destelerimize bakabilirsiniz.

 

Bu güncellemenin bir diğer öne çıkan özelliği, yeni eklenen Kart Ustalığı özelliği. Yedinci Kral Seviyesinde açılır ve oyunculara ödüller kazanırken bir kart bazında ilerleme sağlar. Oyuncular, her kartla beş maç kazandıktan sonra her kart için ayrı ayrı iki görev seti tamamlamalıdır. Bir görevi tamamlamak, oyunculara bir Ustalık seviyesi ve ayrıca deneyim puanları verir. Son olarak, Madenci güncellemesinde rozetler elden geçirildi. Oyuncular yeni bir başarım kazandığında her seferinde yeni bir görünüm ve yükseltme aldılar. Ayrıca bazı grafiksel güncellemeler de var.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir