Clash Royale Mega Deste Mücadelesi — deste, ödüller ve daha fazlası

Clash Royale’in yeni sezonu olan “Mini PEKKA’nın Hayali” sezonuna Mega Deste Mücadelesi adındaki turnuvayla başlamış bulunuyoruz. Bu turnuvada 18 kart ile arenada oynuyoruz. Rakibimiz de 18 kart tabii. Peki ya en iyi Mega Deste Mücadelesi destesi ne? Mega Deste Mücadelesi ödülleri neler? Tüm detaylarıyla birlikte yazımızda.

 

Clash Royale  Mega Deste Mücadelesi ödülleri neler?

Eğer bu mücadeleyi vereceğim destelerle 10/10 yapıp mücadeleyi bitirseniz bu ödüllere sahip olacaksınız:

 

  • 160 savaş flaması
  • 10.000 Altın
  • Altın deposu
  • Ve mücadelenin asıl ödülü olan şirin bir PEKKA emojisi!

 

Mücadeleyi bitirmek zor gözükse de merak etmeyin! Vereceğim desteyle ben, 2 kere kaybederek 10/10 yapmış bulunmaktayım. İsterseniz uzatmadan en iyi Mega Deste mücadelesi destesine geçebiliriz.

 

Clash Royale Mega Deste Mücadelesi Destesi

 

 

Clash Royale Mega Deste Mücadelesi Destesi

Evet, ben Mega Deste Mücadelesi’ni bu desteyle bitirdim. 4.3 iksir ortalaması var. Ağır bir deste gözükse de hiç öyle değil. Desteyi istediğiniz gibi oynayabilirsiniz fakat ben kartlarımı geriden oynayıp iksir kârına geçince de atak yaptım veya iksir toplayıcısı kurdum. Siz de bu şekilde oynayabilirsiniz.

Destenin defansının çok güçlü olduğunu söyleyebilsem de atağı öyle değil. Atak yapmak için kartlarınızı biriktirmeniz gerekiyor. Mesele defans için kıvılcım kullanıp daha sonra kartları biriktirmek amacıyla önüne PEKKA, Oduncu, kara şövalye atmak gibi.

Defansta ise havan, (havan kartını atakta da kullanabilirsiniz) top, barbar kulübesi, goblin kafesi, kasırga gibi bir sürü kart var. Bu kartları kullanarak rakibinizin kartlarını kolayca savunabilirsiniz.

 

Yazımızın sonu

Ve sadece bu desteyi vererek yazımı sonlandırıyorum. Bir deste şimdilik az olsa da eğer bu mücadele süresince güçlü bir deste gelirse paylaşacağım. Fakat deneyimlerime göre bu deste gayet iyi bir deste. Eğer bu destelerdeki kartları doğru bir şekilde oynarsanız muhtemelen kazanacaksınız.

Ayrıca siz de bu mücadele için yaptığınız desteleri yorumlarda paylaşabilirsiniz, harika bir bilgi alış verişi olurdu! Mücadele için okuyan herkese bol şans dilerim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir