Clash Royale İskelet Ejderhaların Ateş Krallığı – Deste, ödüller ve daha fazlası

Clash Royale’e İskelet Ejderhaların Ateş Krallığı adıyla başka bir mücadele geldi. Bu mücadelede iki taraftan da aynı anda iskelet ejderhalar doğuyor ve kulemize saldırıyor. Her mücadelede de olduğu gibi İskelet Ejderhaların Ateş Krallığı mücadelesinde de harika ödüller var. Bu ödülleri kazanmak içinse sizin de bildiğiniz gibi mücadeleyi tamamlamak gerekiyor. İşte, sizin için İskelet Ejderhaların Ateş Krallığı desteleri, ödülleri ve daha fazlası.

 

Clash Royale İskelet Ejderhaların Ateş Krallığı ödülleri neler?

Clash Royale İskelet Ejderhaların Ateş Krallığı mücadelesini eğer 8/8 yaparsanız, şu ödüller gelecek:

  • 12.000 Altın
  • 1 ender takas jetonu
  • 1 destansı takas jetonu
  • 50 tane iskelet ejderhalar
  • Ve son olarak da bir altın deposu.

 

Bu ödülleri almak içinse mücadeleyi (haliyle) kazanmamız gerekiyor. Fakat merak etmeyin! Vereceğimiz desteler sayesinde İskelet Ejderhaların Ateş Krallığı mücadelesini kazanabileceksiniz.

 

Clash Royale en iyi İskelet Ejderhaların Ateş Krallığı desteleri 

 

Pekka Köprü Spam

İskelet Ejderhaların Ateş krallığı destesi

PEKKA köprü spam oldukça ağır bir destedir. Ancak bu ilk iki dakikanın ana amacı, rakibin hücumda nasıl davrandığına dair bir fikir edinmektir. Bir tankla mı oyun yapıyorlar, rakibin iksirini sayıp iksiri az olunca mı saldırıyorlar, yoksa savunmaya mı çalışıyorlar. Bunu öğrenmeniz çok önemlidir.

Oyunun ilk dakikası oynandıktan sonra az miktarda baskı uygulamaya başlayın. İksirinizi de iyi yönetin. Bu, maçın kontrolünü iki katına çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Savunma için, mümkünse PEKKA oynamaktan kaçının. Fakat zorundaysanız, atmaktan çekinmeyin.

 

Oduncu Balon Çifte Ejder

İskelet ejdarhaların ateş krallığı destesi 2

Bildiğiniz oduncu balon destesi. Oduncu ve balonu kombolayın, eğer rakibiniz bir hata yaparsa zaten rakibinizin kulesi büyük ihtimalle yok olmuş olacaktır. Ayrıca oduncu balon kombosunu yaparken de dikkatli olun. İlk oduncu balonunuzdan sonra eğer rakibiniz bu komboyu savunabiliyorsa rakip savunduğu kartları çıkardıktan sonra oduncu balon kombosunu yapın.

 

Klasik Tazı Balon

Clash Royale İskelet Ejderhaların Ateş Krallığı - Deste, ödüller ve daha fazlası – IMG 20220621 191424

Arkadan lav tazınızı atın, daha sonra müsait bir zamanda lav tazısının kuleyi tanklamasıyla birlikte balonunuzu kullanın. Eğer iksiriniz varsa arkasına iskelet ejderhalar, mega minyon da basabilirsiniz.

Zaten hava kartlarımız bol olduğu için iskelet ejderhalar tarafından gelecek bir saldırıdan da korkmanıza gerek yok. Mega minyon, iskelet ejder kartlarıyla bu saldırıyı durdurabilirsiniz. Ayrıca lav tazısının arkasına kart spamlayacağım diye de kulenizi aman ha kaybetmeyin.

 

Yazımızın sonu

Şimdilik en iyi İskelet Ejderhaların Ateş Krallığı desteleri bu şekilde. Eğer sizin de bir deste öneriniz varsa yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. Eğer bu mücadele boyunca başka iyi desteler bulursam paylaşacağım. Fakat şimdilik en iyi desteler bunlar gibi gözüküyor. Eğer desteleri düzgün bir şekilde oynarsanız kazanma oranınız %90 diyebilirim. Mücadeleyi oynarken bol şanslar dilerim!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir