Clash Royale Her Yer İyileştiriyor Mücadelesi: Deste, ödüller ve daha fazlası

Clash Royale’de kraliyet turnuvası ve süper cadı etkinliğinden sonra “Her yer İyileştiriyor” mücadelesi geldi. Bu mücadelede kuleleriniz dahil her şey iyileşiyor ve 3 kat iksir var. Ayrıca bazı kartlarda turnuvadan kaldırılmış

 

Clash Royale Her Yer İyileştiriyor Mücadelesi Kurallar ve Ödüller

Bu yeni turnuvada kaybetmek yok, isterseniz bin kere kaybedin bir şey olmuyor ve mücadelenin sonuna kadar oynuyorsunuz. Ayrıca mücadeleden top arabası ve bina kartları kaldırılmış.

 

Her Yer İyileştiriyor mücadelesinde toplam 10 kere kazanabiliyorsunuz ve her kazandığınızda altın geliyor. Bu mücadeleden toplam olarak 10.000 altın kazanabiliyorsunuz.

 

Clash Royale Her Yer İyileştiriyor Mücadelesi Deste Önerisi

Gelelim her turnuvada olduğu gibi deste önerilerine. Sizin için en iyi Her Yer İyileştiriyor Mücadelesi destelerini ve taktiklerini hazırladık. Bu destelerle kolayca kazanabileceksiniz.

 

1. Pekka Köprü Spam

Her Yer İyileştiriyor destesi

 

Destemiz adından da anlaşıldığı gibi bir spam destesi. Önümüze geleni köprüden atıyoruz. Fakat bunu deyince köprüden elektro büyücü de atmayın tabi. Turnuva zaten 3x olduğu için elinize gelen her şeyi köprüden atabiliyorsunuz ve canları da iyileştikleri için bu mücadele için gayet iyi bir deste.

 

2. İksir Golemi Elit Barbar

Clash Royale Her Yer İyileştiriyor Mücadelesi: Deste, ödüller ve daha fazlası – IMG 20220523 171542

Bu destemizde bir meta destesi. İksir golemi güzel bir tank olduğu için ve şifacı üstüne turnuva büyüsüyle iyileştiği için rakibin goleminizi öldürmesi çok zor. Bundan dolayı en ölümcül kombolardan biri de bu. İksir golemini desteklemek amacıyla iksir golemi arkasına elit barbar, ejder atabilirsiniz.

 

3. Üç Silahşör Kıvılcım Oduncu Balon destesi

 

 

Clash Royale en iyi her yer İyileştiriyor Destesi Destelerin en sonuncusu fakat en kötüsü de değil. Hatta bu destelerin arasında en iyi deste bu diyebiliriz. Sayısal verilerden yola çıkarak bu destenin %86,2 gibi delice bir kazanma oranı var. Bu desteyi denemediğim için nasıl çalıştığını bilmiyorum fakat böyle yüksek bir kazanma oranında kaybetme şansınız çok düşük.

 

 

Yazımızın Sonu ve Ekstra Taktikler

Ve destelerimizi de vererek yazının sonuna gelmiş bulunmaktayız. Eğer Desteler hakkında bir sorunuz varsa yorumlara yazabilirsiniz.

 

Eğer rakibinizin köprüye her şeyi koymasından şikayetçi iseniz önerim büyük büyünüze roket koymanızdır.

 

Turnuvayı oynarken asla ve asla tedirginlik yapmayın ve sakin oynayın. Eğer kulenizin canı azsa defans yapın ve kulenizin canının az da olsa iyileşmesini bekleyin. Eğer rakibinizin kulesinin canı azsa direkt harekete geçin ve saldırın. İyi oyunlar!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir