Clash Royale Goblin Barbarın İntikamı – Deste, ödüller ve daha fazlası

Clash Royale Kemik Çukuru sezonunun en yeni mücadelesi olan Goblin Barbarın İntikamı ya da Goblinler ve İskeletler Etkinliği, destemizi sadece iskelet ve goblinlerle ilgili kartlardan yapabiliyoruz. Tabii bu da seçeneklerimizi kısıtlarken destelerin benzer olmasını sağlıyor.

 

Clash Royale Goblin Barbarın İntikamı Ödülleri neler?

Goblinler ve İskeletler Etkinliğinde eğer tüm ödülleri alırsanız bu ödülleri kazanacaksınız:

  • 2 Sandık anahtarı
  • 50 Mızraklı goblin ve 50 goblin çetesi kartı
  • 1 Altın deposu
  • 12.000 Altın
  • Ve herkesin istediği olan efsanevi goblin barbar emojisi

 

Bu ödülleri almak içinse mücadeleyi (haliyle) kazanmamız gerekiyor. Fakat merak etmeyin! Vereceğimiz desteler sayesinde Goblin Barbarın İntikamı mücadelesini kazanabileceksiniz.

 

Clash Royale en iyi Goblinler ve İskeletler Etkinliği Desteleri

 

Düzenlenmiş Log-bait

Clash Royale Goblin Barbarın İntikamı destesi

Gelelim ilk destemize. Log-bait destelerinin amacını bilirsiniz değil mi? Evet bu deste de bu mücadeleye göre düzenlenmiş bir log-bait destesi. Bilmeyenler için bu destenin amacı tomruğa ölecek kartlarımız çok olduğundan, bir kartı tomruğa karşı feda edip diğer kartlarımızı kullanmaktır.

Bu destenin tek eksi yönü hava savunmasının yetersiz olması, fakat mücadelede fazla hava kartları az olduğu için bir sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum sadece tavsiye ettiğim şey rakibinizde balon varsa dart goblininizi saklamanız.

Topluluk Tarafından Doğrulandı simgesi

İskelet Kral Goblin Dev

Clash Royale Goblin Barbarın İntikamı - Deste, ödüller ve daha fazlası – clash royale goblin barbarin intikami destesi 2

Goblinler ve iskeletler mücadelesinde bu desteyi de birçok rakibim karşımda bu desteyi kullandı. Bu destede ise goblin dev ve iskelet kral kombosunu kullanıyoruz. Bu komboyla birlikte rakiplerimiz iskelet ordusu, goblin çetesi gibi sürü kartlarını atamıyor. Eğer rakibimiz bina kartı oynarsa da depremimiz sayesinde bu binayı kolayca yıkabiliriz.

Bu destede bir eksik yön olmasa da iksir yönetimini yapamazsanız kaybetme riskiniz çok yüksek. Ondan dolayı iksirinizi hesaplı bir şekilde kullanın ve rakibinizin iksirini saymakta daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Yazımızın sonu

Ve bu 2 harika desteyi vererek yazımı sonlandırıyorum. Eğer bu mücadele süresince yeni bir güçlü deste gelirse paylaşacağım. Fakat şimdilik Goblin ve İskeletler Etkinliğinin en güçlü desteleri bu 2 deste. Eğer bu destelerdeki kartları doğru bir yerde oynarsanız %100 ihtimalle kazanacaksınız. Ayrıca siz de bu mücadele için yaptığınız desteleri yorumlarda paylaşabilirsiniz, harika bir bilgi alış verişi olurdu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir