Clash Royale En İyi Süper Cadı Taç Mücadelesi Destesi!

Clash Royale’de efsanevi emoji, altın ve daha fazlasını kazanabileceğiniz Süper Cadı Taç Mücadelesi‘nde en kolay şekilde taç kazanabileceğiniz en iyi Süper Cadı Taç Mücadelesi destesi ve taktiklerini Bu yazıyı okuduktan sonra mücadeleyi kolayca kazanabileceksiniz.

Clash Royale Süper Cadı Taç Mücadelesi Taktikleri

Öncelikle şunu unutmayalım: Süper Cadı Taç Mücadelesi normal bir turnuva değildir. Amacımız oyunu kazanmak değil, en fazla taçı toplamaktır. Bu yüzden kaybettiğiniz kuleler için canınızı sıkmaya gerek yok. Ayrıca bir mücadeleyi kaybetme söz konusu olmadığı için herhangi bir desteyle oynayabilirsiniz. Paylaşacağımız deste sadece kolayca 3 taç almak için tasarlanmıştır.

Bazı oyuncuları dostça size kuleyi verebilir. Böyle bir hareket yaparsa sizde ona kulenizi vermenizde bir sakınca yok. Fakat 3 taçı sizin almanız için rakibinizin ana kuleye çok vurmasına izin vermeyin.

Clash Royale En İyi Süper Cadı Taç Mücadelesi Destesi

Clash Royale Süper Cadı Taç Mücadelesi için denediğim destelerden en iyisi olarak yorumladığım deste bana göre “Süper Cadılı Oduncu Balon” destesidir. Aşağıdan Süper Cadılı Oduncu Balon destesine ulaşabilirsiniz.

Süper Cadı Taç Mücadelesi Destesi

Oduncu Balon destelerini zaten hepimiz biliyoruz. Bilmeyenler için önce oduncu daha sonra da balon atıyoruz. Bu şekilde oduncu ölünce bir öfke büyüsü bırakacak ve balon daha hızlı vuracak. Oyundaki en ölümcül kombolardan biridir. Fakat size önerimiz, rakibinizin elinde süper cadı yokken oduncu balon atağı yapın. Bu şekilde kombodan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Bazı zamanlarda dondurma büyüsünü atmayı da unutmayın.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir