Clash Royale 7. Arena Desteleri

Supercell’in stratejik bir kart oyunu olan Clash Royale’de 7. Arena olan Kraliyet Arenası, eğer nasıl oynayacağınızı biliyorsanız çok kolay bir şekilde bu arenadan kurturabilirsiniz. Peki ya en iyi 7. arena desteleri neler? Clash Royale 7. arena destesi, Clash Royale 7. arena destesi 2022 yazımızda 2 deste ve bu desteleri nasıl oynayacağınız hakkında az çok bilgi vereceğiz.

Valkür-Bait Destesi

Clash Royale 7. Arena Desteleri – clash royale arena 7 valkyrie bait deck 1024x576 1 300x169 1

Önceki yazımızda verdiğimiz log-bait destesine benzer bir deste. Log bait desteleri, tam olarak bir strateji destesi. Adından da anlaşılacağı gibi, bu deste rakibinizin tomruğunu yemlemek için kullanılır. Kartlardan birini oynayın ve arenaya giriş yaptıkları anda rakibinizin tomruk atmasını bekleyin ya da atmaz ise kartlarınız ölümcül bir şekilde vurmasını izleyin. Tanklara karşı savunmak için Cehennem Kulesi’ni kullanın. Ancak ağır büyülere dikkat edin.

 

Muhafızlar & Balon Destesi

Clash Royale 7. Arena Desteleri – clash royale arena 7 balloon deck 1024x576 1 300x169 1

Bu deste etkileyici bir kazanma oranına (%70.93) sahip, ancak çok popüler değil. Bu deste yalnızca desteyle ne yaptığınız hakkında iyi bir fikriniz varsa oynamanız gereken destelerden biridir. O yüzden tavsiyem, bu desteyi iyice bir kavrayıp daha sonra kupa maçlarınızda kullanmanız olacaktır. Ayrıca harika bir hava odaklı bir deste olduğunu söylemeden edemeyeceğim.

 

Ayrıca deste resimlerini aldığımız siteye teşekkürler. Buraya tıklayarak o siteye gidebilirsiniz. İyi oyunlar dilerim!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir