Clash Royale En İyi Desteler (6. Arena)

Clash Royale Savaş Taktikleri Rehberi ⋆ Oyun.NewsClash Royale En İyi Desteler Aşağıda listelenen destelerin hepsinin iyi performans gösteren, yabancı kaynaklardan birleştirdiğimiz destelerle rahatça kazanabilirsiniz. Fakat her zaman uygun bir eşleşme olmayacağını veya belirli bir şekilde oynanması gerekmediğini unutmayın. Sadece “en iyi” desteye sahip olmak size zaferi garanti etmeyecek. Genel olarak destenizi nasıl oynayacağınızı öğrenmeniz ve ardından en iyi şekilde yararlanmak için belirli destelere karşı nasıl çalıştığını anlamanız gerekecektir.

 
Başlamadan önce eğer Arena 6’nın altındaysanız şu yazımıza giderek 1-5. Arena deste önerilerimize bakabilirsiniz.

 

2.9 Domuz Binicisi Valkür Destesi

 

Clash Royale Arena 6 Hog Valk Deck Image

Arena 6 için güzel seçeneklerinden biri bu Domuz Binicisi ve Valkyrie destesi. Top, Ateş Ruhu, Ateş Topu, Domuz Binicisi, Silahşör, iskeletler, Tomruk ve Valkür içerir. Bu desteyle Domuz binicisi atıp çöp kartlar oynayarak başka bir Domuz Binicisi elde etmek amacıyla hazırlanmıştır, böylece rakibiniz Domuz binicisine karşı koyduğu kartı daha gelmeden önce onları yenebilirsiniz.

 

Klasik Log-bait destesi

Clash Royale Arena 6 Goblin Bait Deck Image

Rakibinizin Tomruğunu Prenses gibi optimal olmayan bir hedefte kullanmasını sağladığınız oldukça klasik bir log bait destesi, böylece Goblin fıçısını rahat bir şekilde kuleye atabilirsiniz. Cehennem Kulesi ve Roketi, bu metada var olan Domuz Binicilerine karşı savunmanıza yardımcı olacak. Bu listeyi oynamak için Ateş Ruhu, Goblin fıçısı, Cehennem Kulesi, Şövalye, Prenses, Roket, iskelet Ordusu ve Tomruğu kullanacaksınız.

 

Ayrıca deste resimlerini aldığımız siteye teşekkürler. Buraya tıklayarak o siteye gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir