Clash Royale En İyi Desteler (1-5. Arena)

 

Clash Royale: Want to See My Lance? - YouTube

 

Clash Royale‘de deste araştırması yapanlar için 2022 yılında düşmanlarınızı alt edebileceğiniz desteleri listeledik. En iyi oyuncuların kullandığı son sürüme ait en iyi deste düzenlemeleri. Clash Royale En iyi Desteler sıralaması için 1. arenadan başlayarak 5. arenaya kadar bir sürü oyuncunun işine yarayacak en iyi kart ve desteleri 2022 yılı için sıraladık. Clash Royale En iyi Desteler kazanma oranına göre hazırlanmıştır ve oyun içerisinde deste hakimiyetinizi arttırdığınız zaman savaşları %90 oranında kazanabilirsiniz.

 

Sormak istediğiniz soru veya fikir ve düşünceleriniz varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Oyuncuların bizlerden istediği Clash Royale oyununa ait en iyi deste kombinasyonlarını yabancı kaynaklardan bulup bir araya getirdik ve sizlere sunuyoruz. Aşağıda her türlü oyun türüne ait Clash Royale en iyi desteler sıralanmıştır, kazanma şansınızın en yüksek olduğu bu dizilim sayesinde oyunda daha hızlı yükselebilirsiniz. Kartların maç içerisinde doğru strateji ile kullanılması çok önemlidir.

ARENA 1

Clash Royale Arena 1 Giant Minions Deck Image

ARENA 2

Clash Royale Arena 2 Baby Dragon Deck Image

ARENA 3

Clash Royale Arena 3 Baby Dragon Goblin Deck Image

Defans odaklı bir deste. Rakibiniz size saldırdıktan sonra güzel bir an yakalayıp ona saldırabilirsiniz.

ARENA 4

Clash Royale Arena 4 Miner Valkyrie Deck Image

Eğer madenciniz yoksa şu desteyi kullanabilirsiniz:

Clash Royale Arena 4 Pekka Ram Deck Image

Bu desteyle 2 kat iksirde arkadan P.E.K.K.A atıp daha sonra P.E.K.K.A arkasına Koçbaşını atarak P.E.K.K.A’yı hızlandırabilirsiniz.

 

ARENA 5

Ucuz kartlar oynayarak rakibin kulesine azar azar hasar vererek rakibinizin kulesini alabilirsiniz. Alternatif olarak:

Clash Royale Arena 5 Valk Cycle Deck Image

Bu destede ise domuz binicisi döndürerek oyunu kazanabilirsiniz.   Ve Clash Royale En İyi Desteler yazımızın sonuna geldik. Desteler hakkındaki düşüncelerinizi ve taktiklerinizi yorumları kısmında verebilirsiniz.  

Ayrıca bu deste ve deste fotoğraflarını bu siteden aldık. Onlara teşekkür edin! Bir sonraki deste yazımızda görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir