Clash Royale En İyi 8. Arena Desteleri

2022’de Clash Royale’de 8. Arenadan daha yüksek bir arenaya atlamak isteyenler her gün artıyor , bu da arenanın en yüksek bölümlerine giderken farklı arenaların yollarından geçeceksiniz. Bu yolda, mevcut kart listenize göre çeşitli desteler yapacak ve kullanacaksınız tabii. 8. Arena için en iyi deste seçeneklerinin neler olduğunu merak ediyorsanız, bunları bu yazımızda listeleyeceğiz!

 

Clash Royale En İyi Arena 8 Desteleri

 

Mega Şövalye Balon Destesi

Clash Royale Destesi

Bu destenin amacı, balon ve madenci kartlarını kullanarak rakibin kulesini yıpratmaya çalışırken, goblin kafesi, minyonlar, silahşör gibi kartlarla da defans yapacaksınız. İki kat iksirde Mega Şövalye ile balonu kombolamanız tavsiyemdir. Bu destenin istatistiklerine bakacak olursak bu destenin %70 kazanma oranı ve ortalama iksiri 3.6’dır.

 

Valkür-Bait Destesi

Clash Royale Deste

Bu desteyi önceki Clash Royale yazımızda anlatmıştım. Oraya giderek destenin nasıl çalıştığını anlayabilirsiniz. Öneri olarak iskeletler yerine opsiyonel olarak iskelet ordusu koyabilirsiniz.

 

2.6 Domuz Binicisi Destesi

Clash Royale 2.6 Destesi

8. Arenaya geçtiğinizde olmazsa olmaz destelerimizden biri ise 2.6 Domuz binicisi destesi. Bu destenin amacı domuz binicisi atıp iskelet, ruh gibi çöp kartlar kullanarak yeniden domuz binicisi döndürmektir. Opsiyonel olarak ateş ruhu yerine buz ruhu alabilirsiniz ki birçok kişi buz ruhlu sürümünü oynamaktadır.

 

Clash Royale En İyi 8. Arena Desteleri – images 4 3

 

Ve Clash Royale En İyi 8. Arena Desteleri yazımızın sonuna geldik. Bu destelerle harika bir şekilde kazanabilirsiniz fakat bir şeyi belirtmemiz gerek. Eğer bu kartlarla ne yapacağınız hakkında bir fikriniz yoksa, bu desteleri kullanmayın. Fakat bunun çözümü ise çok basit. Daha çok oyun oynayın ve bu şekilde destenin amacını siz kendiniz öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir