Clash Royale Dev İskelet Öfke Mücadelesi – Deste, ödüller ve daha fazlası

Clash Royale’in yeni sezonu olan “Kemik Çukuru” sezonunun ilk mücadelesi olan  Dev İskelet Öfke Mücadelesi ile 20.000 altın, Altın sandığı, 2 efsanevi takas jetonu, 10 dev iskelet kartı ve herkesin asıl istediği olan sevimli bir iskelet emojisi alıyoruz. Tabii bunları kazanmak için mücadeleyi 10’da 10 yapmamız lazım. Ayrıca 3 kere kaybetme hakkımız var. Dikkatli oynamalıyız. Ayrıca yazımızda vereceğimiz taktikleri de dikkatlice okumanız gerekiyor.

 

Clash Royale En İyi Öfkeli Dev İskelet Mücadelesi Desteleri

Öfkeli Dev İskelet Kıvılcım Avcı Destesi

Öfkeli Dev İskelet Destesi

%80,6 kazanma oranıyla harika bir deste ile karşınızdayız. Rakibinizin öfkeli dev iskeletini, iskelet ordusu, iskelet kral, dev iskelet ile tutabilirsiniz. Ayrıca bu kartlar kolayca antilenebildiği için ayna da var. Bu desteyi bu mücadeleyi yaparken ben de oynadım. Gayet kolay bir şekilde kazanabilirsiniz.

 

Dev iskeletiniz rakibinizin tarafındaysa güzel bir hesaplamayla Kasırga kartını kullanarak kendi dev iskeletinizi rakibinizin kulesinde patlatabilirsiniz.

Öfkeli Dev İskelet Domuz Binicisi Destesi

Clash Royale Öfkeli Dev İskelet Detsi

Hızlı deste oynamak isteyenlere! Bu domuz binicisi destesinin hem güzel bir savunması hem de domuz binicisi ve deprem kartı sayesinde güzel bir atağı var. Fakat atağının defansı kadar iyi olduğunu söyleyemem. 1x iksirde olabildiğince vurmalı ve 2x iksirde de olabildiğince rakibinizin hata yapmasını beklemelisiniz.

 

Ucuz deste olduğundan dolayı öfkeli dev iskeletinizi kullanmaktan çekinmeyin. Her savunma anında gerekirse dev iskeletinizi kullanın.

Öfkeli Dev İskelet Fırın destesi

Clash Royale Öfkeli Dev İskelet Destesi

 

Bu öfkeli dev iskelet destesi de gayet iyi. Eğer dev iskeletiniz rakibinizin kulesine ulaşırsa klon atın. Böylece klonlu dev iskeletinizin bombası da kuleye vuracaktır. Aynı olayı iskelet fıçısı için de yapabilirsiniz.

 

Öfkeli Dev İskelet Köstebek Destesi

Clash Royale Öfkeli Dev İskelet Destesi

Bu deste de Öfkeli Dev İskelet Mücadelesi destesi için en çok kullanılan desteler arasında. Kartları tam bir savunma kartı ve bu savunma kartları köstebek kartınızı da destekleyebilir. Fakat elinizde Öfkeli Dev İskeletinizi tutmanızı öneririm çünkü rakibinizin öfkeli dev iskeletini antileyebilecek başka bir kart yok.

 

Desteyi döndürmek kolay gözükse de desteyi döndürmek kolay değil, haberiniz olsun.

 

Clash Royale Öfkeli Dev İskelet Mücadelesi için taktikler ve yazımızın sonu

Az önce dediğim gibi vereceğim destelerin taktiklerini dikkatli bir biçimde okuyup destenin amacını kavramanız gerekiyor.

Öfkeli Dev İskelet gerçekten çok güçlü bir kart. Bunu lehimize kullanmamız gerekiyor.

Ayrıca rakibinizin iksirini sayarsanız bu mücadeleyi kazanma şansınız artar.

Mücadeleyi oynarken bol şans dilerim!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir