Clash Royale 10. Arenadan 11. Arenaya Çıkmak İçin Deste Önerileri

Clash Royale’de çıkması zor arenalardan biri olan Domuz Dağı arenası cidden de zor. Fakat bu destelerle ve bu destelerle yapacağınız taktiklerle 10. Arenadan 11. Arenaya kolayca geçebileceksiniz. Desteleri paylaşmadan önce unutmayın, bu destelerle kesinlikle 11. Arenaya geçmek garanti değil. Çünkü asıl önemli olan bu destelerle strateji yapmaktır. Fakat merak etmeyin, biz yine sizlerle bu destelerinin stratejilerini de paylaşacağız!

 

Clash Royale En İyi 10. Arena Desteleri

 

3.4 X-Yayı Destesi

Clash Royale 10. Arena X Yayı Destesi

Ve karşınızda  3.4 X-Yayı destesi! Bu destenin amacı X-Yayı döndürerek rakibinizin (varsa) X-Yayınıza anti kartı oyun dışı bırakmaktır. Cehennem ejderiyle Mega Şövalye, Pekka gibi kartları eritirken, buz büyücüsü ve avcı kartlarıyla da X-Yayınızı destekleyebilirsiniz. İskeletleri koymaktaki amaç ise X-Yayınızı döndürmesine yardımcı olmaktır. Fakat Larrylerden her şey beklenebilir. 🙂

 

3.9 Tazı Balon Destesi

Tazı Balon Destesi

En iyi meta destelerinden! Yüksek kupalarda da bu deste kullanılıyor. Yani eğer desteyi oynayamazsanız profesyonel oyuncuları izleyip bu destenin stratejisini öğrenebilirsiniz. Fakat ben yine de size açıklayayım. Tazıyı bir tank olarak en arkadan atın. Köprüye yaklaştığı zaman balonu atın ve bu şekilde hem lav tazısı hızlanmış oluyor ve rakibinizin kulesi tazıyı gördüğü için balonunuz çok kolayca vuruyor. Bu destenin zaafı ise rakibiniz karadan saldırırsa yapacak çok bir şey olmaması. Çünkü mezar taşı ve iskelet ordusu büyülerle çok rahat bir şekilde antilenebiliyor.

 

Şu anda 10. Arena için en iyi desteler bunlar. Eğer desteler hakkında öneriniz, stratejiniz varsa yorum atabilirsiniz. Olabildiğince hızlı cevaplayacağım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir