CD Projekt Red 20 Yaşına girdi!

1 Temmuz 2022 tarihinde CD PROJEKT RED, stüdyonun video oyunu geliştirme sahnesine girmesinin ve The Witcher oyun serisinin ilk girişi üzerinde çalışmaya başlamasının yirmi yılını kutlayarak 20. yılını kutluyor.

 

Video oyunu dağıtımı ve yerelleştirme alanlarındaki başarısını gördükten sonra, CD PROJEKT dikkatini kendi oyununu geliştirmeye çevirdi ve bu da bir video oyunu geliştirme stüdyosu olan CD PROJEKT RED’in kurulmasına ve 1 Temmuz’da da firmanın resmi olarak duyurulmasına yol açtı. , 2002.

Stüdyo Başkanı Adam Badowski şunları söyledi:

CD PROJEKT RED’e başladığımızda video oyun sektöründe neler yapabileceğinizi ve yapamayacağınızı bilmiyorduk. Başından beri asiydik ve her şeyi kendimiz öğrenmek zorundaydık. Bu bize oyunlarımızı istediğimiz gibi geliştirme özgürlüğü verdi ve bu farklı ve kişisel yaklaşım, DNA’mızın özünü oluşturdu – görebileceğiniz gibi oyunlarımızı şekillendirdi. Bu son yirmi yıl bizim için tahmin edilemez bir şekilde heyecan verici ve verimli geçti ve başarılarımızdan ve topluluğumuzun desteğine sürekli olarak güvenebileceğimiz gerçeğinden son derece gurur duyuyoruz. Bu, özellikle burada hepimizin değer verdiği bir şeydir ve bu pozitiflik ve iyimserlik ile yirmi birinci yılımıza ve ötesine geçiyoruz.

Stüdyo, yıldönümü kutlamalarının çoğunu tutkulu topluluğu etrafında yoğunlaştırıyor. CD PROJEKT RED, ilk günden beri oyuncularla yakın bir ilişki içindedir ve yıllar boyunca verdikleri destek sayesinde stüdyo bugünlere gelmiştir. Oyuncular her zaman CDPR’nin çalışma ve misyon beyanının merkezinde yer aldı ve yakın zamanda duyurulan 20. yıl dönümü kutlamaları, stüdyonun bu özel günü eşit derecede özel topluluğuyla paylaşma yöntemidir.”

Bu amaçla CD Projekt Red, topluluk üyelerini fotoğraflar, ekran görüntüleri, sanat eserleri ve daha fazlasıyla kendi CD PROJEKT RED ve oyunlarıyla ilgili anılarını paylaşmaya davet eden kendi 20. yıl dönümü web sitesini başlattı. Oyuncular anılarını Doğum Günü Galerisi’ne yükleyebilir ve bu önemli dönüm noktasını dünyanın her yerinden hem stüdyo hem de topluluk üyeleriyle paylaşabilir.

Önümüzdeki birkaç ay boyunca, 20. yıl dönümü web sitesinde düzenli olarak CD PROJEKT RED oyun akışları yapılacak ve stüdyo üyeleri, 6 Temmuz’dan itibaren her Çarşamba seyirciyi hafızalarda gezilere çıkaracak. Web sitesini ziyaret edenler ayrıca stüdyo trivialarını öğrenebilecek, zorluklara katılabilecek ve ödüller kazanabilecek ve daha pek çok şey yapabilecekler.

CD PROJEKT RED ve 20. yıl dönümü kutlamaları hakkında daha fazla bilgi için 20yearsof.cdprojektred.com adresini ziyaret edebilirsiniz! Doğum günün kutlu olsun CD Projekt Red!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir