140 TL Değerindeki Knockout City Ücretsiz Oldu

Velan Studios’un yapımını üstlendiği, EA’nin ise yayımını üstlendiği rekabetçi bir “dodgebrawl” oyunu  olan Knockout City tüm platformlarda resmi olarak oynaması ücretsiz oldu.

Geçtiğimiz Mayıs ayında PlayStation, Xbox, Switch ve PC’de piyasaya sürülen Knockout City – başlangıçta EA Originals etiketi altında yayınlandı, ancak bu yılın başlarında Velan, yayıncılık görevlerini üstleneceğini ve başlangıç ​​için ücretsiz bir oyun modeline geçeceğini altıncı sezonu ile birlikte duyurdu.

Hem Knockout City’nin ücretsiz sürümü hem de Sezon 6: Yarının Şehri artık oyunumuza gelmiş durumda ve diğer şeylerin yanı sıra tüm çalma listelerindeki Ve bugünün yama notlarında ayrıntılı olarak açıklandığı gibi hata ayıklaması, genişletilmiş bir saklanma, harita iyileştirmeleri, yeni Boomerang Topu, Starfruit Özel enerji içeceği, bilim-el ilanı mürettebat aracı, kalıcı yeni bir kariyer sözleşmesi de oyunumuza gelmiş bulunmakta.

Ek olarak, yeni “Bilim” temalı kozmetiklerin yanı sıra yeni bir ücretsiz ve paralı bir savaş bileti var. Ücretli savaş biletinde yeni kıyafetler, pozlar, kupalar ve oyuncular sıralamalarda ilerledikçe gelecek sezonun Brawl Pass’ını satın almaya yetecek kadar Holobux vaat ederken, ücretsiz sürümde “Note 2 Self” Efsanevi Gözlükleri, Efsanevi “Mini Crewmate” Saç Modeli, Efsanevi “Elektrikte!” Yenilgi Duruşu ve Efsanevi “Acil Durum Toplantısı!” alayını ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

Knockout City’nin yeni oynaması ücretsiz sürümü şimdi PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Switch’te indirilebilir. Velan Studios, oyunun ücretsiz oynanabilirliğe geçişinin, oynamak için artık PlayStation Plus, Xbox Live Gold veya Nintendo Switch Online aboneliğine gerek olmadığı anlamına geldiğini de belirtiyor.

Ve son olarak, Knockout City’yi satın alan (veya bir abonelik hizmeti aracılığıyla edinen) ve oyuna 1 Haziran’dan önce giriş yapanlar, oyunu  yeniden başlattıktan sonra ücretsiz bir CS:GO’daki gibi bir Sadakat paketi alacaklar.

Topluluk Tarafından Doğrulandı simgesi

Topluluk Tarafından Doğrulandı simgesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir